• Biała Szkoła – dzień IV i V

    Klara z klasy II tak wspomina czwartkowy wieczór: “Około 20 odbył się mój wieczorek poetycki. Był on poświęcony Wisławie Szymborskiej w roli głównej ale także nasi uczniowie w tym ja oraz niektórzy nauczyciele mieli szansę przedstawić swoje dzieła. Poświęcając ten wieczór Wisławie Szymborskiej chciałam ukazać jak bardzo jest ona ważna dla naszego kraju i jakie niesamowite wiersze pisała. Nie jeden mógłby jej zazdrościć tak twórczej głowy.”

    Po wieczorku grupa najdzielniejszych 😉 wyruszyła na nieodległe wzgórze by spędzić noc przy ognisku i pod namiotami. Wiał silny i ciepły wiatr, który roztopił w dużej mierze resztki niedużej ilości śniegu w okolicy. Dodatkowo rozgrzewały nas płomienie ogniska rozpalonego z mokrych gałęzi przez Antka oraz piosenki przy wtórze gitary Natalii, Franka i p. Daniela oraz bębna Ani. Niektórzy poszli spać dopiero po odśpiewaniu wiadomej piosenki o 4 nad ranem :).

    Przed powrotem mogliśmy jeszcze poćwiczyć m.in. umiejętności mówienia po angielsku, malowania akwarelami czy żonglowania.
    Pełni wrażeń wróciliśmy w piątek wieczorem do Krakowa.