• Bal – lata 20.

W ostatni piątek po długich przygotowaniach miał miejsce pierwszy w tym roku bal Montessori. Tematyką wybraną przez społeczność szkolną były lata 20 (choć jak się okazało, trzeba było doprecyzować, którego wieku 😉 ).

Rada Uczniów od dawna szykowała się na ten wieczór więc podsumowując, chcemy Wam po prostu podziękować:

Dziękujemy wszystkim za wspaniałe stroje, w które włożyliście dużo pracy i dały niesamowite efekty.

Dziękujemy za świetną zabawę na parkiecie, z którego prawie nigdy nie znikali tancerze.

Dziękujemy za pokerowe rozgrywki.

Dziękujemy za świetną, radosną atmosferę.

Dziękujemy za wszelka pomoc w przygotowaniu jaki i posprzątaniu po całym wydarzeniu.

I wreszcie . . .

Dziękujemy wszystkim obecnym uczniom, nauczycielom i absolwentom za obecność i wspaniałą zabawę 🙂