• Biała Szkoła – dzień I

    Pierwszy dzień, dosłownie i w przenośni “białej szkoły” powoli dobiega końca. Do Jodłówki Tuchowskiej przyjechaliśmy w znakomitych humorach po bardzo przyjemnej 2 godzinnej podróży. A na miejscu… szok i niedowierzanie? nasi uczniowie przecierali oczy ze zdziwienia, gdyż każde piętro, które zajęliśmy będzie miało swojego dodatkowego opiekuna z ośrodka. Zobaczymy jak poradzą sobie z tak “skrupulatną” opieką nasi uczniowie, którzy przywykli do większej samodzielności ?W tym roku postanowiliśmy rozpocząć nasz wyjazd od mocnego uderzenia, czyli finału projektów trymestralnych, których tematem przewodnim było ZDROWIE.  Żeby nie zamykać się w” oblatanym” słowie KREATYWNOŚĆ  to napiszemy, że tematyka projektów sięgała od szamanizmu po naprotechnologię, oj się działo. A to dopiero początek ?