• Moving Forward – wystawa fotografii w ramach SLOT Shopki

    Już za niecały tydzień w murach naszej szkoły będziecie mogli podziwiać “Moving forward” – wystawę fotografii naszych absolwentów: Gabriela Suryjak i Aleksander Antoszek w ramach SLOT SHOPKA w Krakowie.

    Zapraszamy!

    “Wystawa jest ewolucją wcześniej przez nas przygotowanego “boketto”. Zdjęcia dotyczyły tematu momentu oraz postrzegania rzeczywistości, dostrzegania szczegółów bez ich oceny czy nadawania wartości. Teraz chcemy nieco zmodyfikować temat, pokazać zmianę, ruch. Będzie trochę o ruchu jako akcie oraz zmianie jako procesie. Poprzez nasze zdjęcia chcemy opowiedzieć historię wychodzenia ze swoich starych ram, znajdowania nowej, własnej tożsamości.”

    Gabrysia – Obecnie studiuję 2 roku Psychologii Stosowanej i Filmoznawstwa na UJ, fotografią interesuję się od 6 lat. Zdjęcia robię głównie lustrzanką, ale próbuję także swoich sił z fotografią analogową.

    Olek – Fotografuję od 7 lat, obecnie prowadzę firmę konsultingową oraz studiuję Europeistykę na KU Leuven/UJ. Fotografuję tym, co mam pod ręką ?