• Szwecja – kraina drzewem stojąca

  Niniejszym, pragnę zaprosić Was na opowieść o terenach, które sobie szczególnie upodobałem na swojej podróżniczej drodze i które miałem okazję kilka razy zamieszkiwać. Jutrzejszego poranka przemierzymy wspólnie szwedzkie lasy, pogawędzimy co nieco o pracy w tychże lasach, zajrzymy do leśnej szkoły i do szwedzkich (drewnianych, a jakże!) czerwonych domków.


  Znajdzie się też coś dla: pasjonatów sportu, biwakowania, zainteresowanych realiami nocy polarnej czy kulturą lapońskich Saamów.
  Służę również pomocą, jeśli chodzi o przygotowanie wyprawy do krajów nordyckich, które zachwycać chyba nigdy mnie nie przestaną. Postaram się z Wami trochę tym zachwytem podzielić!Dla obecnych będzie też niespodzianka!

  Do zobaczenia o 8:00 w Kapitulnej!

  Kuba Wojciechowski

  (wykład, jutro, 8:00, sala kapitulna)