• Wolontariusze poszukiwani

  Kochani, jesteście bardzo ważni i potrzebni ‼️

  Nasz entuzjastyczny zespół ZIARNKO do ZIARNKA szuka entuzjastycznych ludzi do współpracy ???

  Jeżeli Twoim wewnętrznym pragnieniem jest odbycie przygody, chcesz działać, tworzyć, budować, czynić dobro, zadbać o rodziny i młode pokolenie lub po prostu robić wartościowe rzeczy, to wiedz, że Twoje miejsce jest w naszym zespole ZIARNKO do ZIARNKA i to właśnie z Tobą chcemy zbudować Centrum Edukacji Diagnozy i Rozwoju ???

  Nie stawiamy wymagań odnośnie doświadczenia zawodowego, doświadczenia w wolontariacie i wieku, przede wszystkim liczy się Twoje pozytywne nastawienie i chęć działania, wraz z fajnymi ludźmi. Z chęcią nawiążemy kontakt z nastolatkami jak i również z osobami w wieku emerytalnym.Na co możesz liczyć? Na serdeczną i partnerską atmosferę, rozwój osobisty, rozwijanie swoich kompetencji i odkrywanie nowych. Plan naszej akcji zbiórkowej wybiega na wiele miesięcy do przodu, podczas których zamierzamy zrealizować wiele lokalnych zbiórek pieniężnych, zorganizować wiele masowych wydarzeń kulturalnych i sportowych oraz podjąć wiele działań promujących naszą akcję.Jesteśmy przy tym otwarci na Twoje pomysły i inwencję twórczą, bo wiemy, że każdy może wiele wnieść do zespołu???

  Koniecznie się do nas odezwij, tutaj lub poprzez email kontakt@ziarnkodoziarnka.plOdwagi, śmiałości i radości ‼️???

  Prosimy, wesprzyj budowę C.E.D.R.-u darowizną na ?www.ziarnkodoziarnka.pl?