• Galeria 2 światy

    22 września w ramach czwartkowego wyjścia ,,w Kraków” udaliśmy się na Kazimierz do Galerii 2 Światy, która prowadzona jest przez p. Anię. Miejsce to funkcjonuje w okresie letnim jako galeria dla zaprzyjaźnionych artystów, natomiast przez większość roku działa tam szkoła kaligrafii. Opiekunka i właścicielka Galerii 2 Światy wprowadziła nas w świat sztuki, opowiadając, w jaki sposób prowadzi się galerię, jak promuje się artystów, kto współcześnie kupuje obrazy, a przy okazji usłyszeliśmy mnóstwo niesamowitych historii osób, które zawitały w Galerii. W drugiej części spotkania doświadczyliśmy, jak bardzo odręczne pisanie działa pozytywnie na nasze myślenie, a ćwiczenie kaligrafii to najlepszy sposób na skupienie i wyciszenie. Dziękujemy p. Ani za bardzo ciepłe przyjęcie!

    Klasa Ia