• Do odważnych świat należy. Jak myślicie: Czy na tej sali jest polski Elon Musk?

    W pierwszym dniu roku szkolnego odwiedzi nas Maciek Myśliwiec z opowieściami o kosmosie pod hasłem: „Do odważnych świat należy. Jak myślicie: Czy na tej sali jest polski Elon Musk?”

    Maciek Myśliwiec – Specjalista w zakresie komunikacji i social media. Związany z Centrum Technologii Kosmicznych Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie oraz Agencją Planet Partners. Właściciel własnej agencji Social Sky, która świadczy usługi w zakresie komunikacji zewnętrznej i social media. Socjolog i medioznawca, komentator Press i WirtualneMedia. Wykładowca na studiach podyplomowych, współpracownik uczelni z całej Polski. Prowadzi szkolenia dla firm oraz organizacji pozarządowych z zakresu tworzenia strategii komunikacyjnych i budowania społeczności. Prywatnie Mąż Kasi i Tata Stasia. Od 30 lat wybiera się w Kosmos i jest przekonany, że to już niedługo.

    Wykład zaczynamy po mszy, ok. 11:00.

    Do zobaczenia! ?