• Widnokrąg

    Liceum!

    Żaden inny autor tyle razy nie był wskazywany na kolejne spotkanie, ile Wiesław Myśliwski. ,,Widnokrąg” to jedna z najważniejszych książek w dorobku tego pisarza. Uhonorowana Nagrodą Nike w 1997 roku. Wiesław Myśliwski to wedle mojego uznania najsprawniejszy z żyjących twórca w Polsce, który poza samą opowieścią potrafi jeszcze w typowy dla siebie sposób odpowiadać na rzeczy trudne, często egzystencjalne. Dzieła Myśliwskiego nie są zwykłymi, sprawnie napisanymi książkami, to zawsze zetknięcie z czymś fundamentalnym dla zrozumienia ludzkiego istnienia. Pani Ania wypatrzyła, że w najbliższy piątek odbędzie się spotkanie autorskie z Myśliwskim w Krakowie https://fb.me/e/2ptdYct5v. Jeśli tylko możecie, to koniecznie skorzystajcie, to naprawdę jest twórca, którego za niedługo może zabraknąć, a móc go posłuchać to wielki zaszczyt.

    Zapraszam,

    p. Iza