• Rekolekcje wielkopostne

    Relacja z naszych tegorocznych rekolekcji wielkopostnych ukazywała się na bieżąco w trakcie ich trwania. Teraz przyszedł czas na bardzo krótkie podsumowanie.

    Trzy marcowe dni spędziliśmy na ciągłym spotykaniu się – z innymi, z sobą, z Bogiem. Wiele spraw przemyśleliśmy, wiele przemodliliśmy, wiele też doświadczyliśmy, bo przecież każde spotkanie jest nowym, niepowtarzalnym doświadczeniem. Trwa Wielki Tydzień, pamiętajmy więc szczególnie o tym, że razem z Chrystusem na krzyżu umarł stary człowiek, a my, nowi ludzie, jesteśmy powołani do Życia.

    Serdecznie dziękujemy o. Janowi Kaczmarkowi, który głosił nauki oraz wszystkim, którzy włączyli się w organizację rekolekcji. A przede wszystkim uczestnikom – gdyby zabrakło kogokolwiek z nas, to spotkanie byłoby zupełnie inne.

    To był naprawdę dobry czas, za który chwała Panu!