• Zajęcia z języka ukraińskiego

    Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie na pierwsze (właściwie drugie :)) w historii naszej szkoły (przynajmniej na ile mi wiadomo) zajęcia z języka ukraińskiego!

    Jutro, o 10:50, w sali M2, postaramy się opowiedzieć wam trochę o tym czym jest język ukraiński, oraz wprowadzić jego podstawy. Wiemy, że wiele osób z naszej szkoły jest mocno zaangażowanych w pomoc uchodźcom, czy to przez wolontariat, czy goszczenie ich we własnych domach. Z pewnością wszyscy mieliście już i będziecie mieli kontakt z Ukraińcami i zapewne spotkaliście się już z barierą językową. Mamy nadzieję przyczynić się do tego, żeby ta bariera mogła, z czasem, stać się, dla Was, małą, przyjazną barierką.

    Jutro, 10:50, sala M2

    Zapraszamy serdecznie!

    Sasza (klasa I) i Dominik (klasa IIId)