• Pomagamy :)

    W czwartek klasa I podzieliła się na kilka grup, które odwiedziły: Skład Solny i Zupa dla Ukrainy Kraków , Koala – Rodzinne Centrum Położnicze , hostel Challenging Hope – Pomoc Humanitarna – гуманітарна допомога oraz #ZHRdlaUkrainy w Galeria Krakowska. Poniżej ich relacje:

    “Z dziewczynami pomagałyśmy w Składzie Solnym w akcji „Zupa dla Ukrainy.” W prawdzie nie rozlewałyśmy zupy ale zrobiłyśmy generalny porządek w Składzie.”

    “Pojechaliśmy na wolontariat na ulicy Smoleńsk. Naszym zadaniem było przenieść oraz posegregować ubrania i inne przedmioty dla niemowląt. Na początku podzieliliśmy się na dwie grupy; jedna zaczęła segregować ubrania a druga zaniosła pudła z ubraniami i akcesoriami dla małych dzieci do garażu, które potem zostaną wysłane do Ukrainy. Następnie pozamiataliśmy owe miejsce (oraz troszkę się pośmiali) i poszliśmy do naszych domów.”

    “W czwórkę pomogliśmy odgruzować, uporządkować i posprzątać piwnicę w hostelu.”