• Raba Niżna – wyjazd integracyjny klasy I

    Klasa I na czas wyjazdu integracyjnego zaszyła się z lesie w Rabie Niżnej. Aby pobyć ze sobą dłużej, wyruszyliśmy dzień wcześniej, we wtorek. W środę wdrapaliśmy się na Luboń Wielki (w drodze powrotnej się z niego ześlizgnęliśmy, zupełnie dosłownie!), a pozostałe dni upłynęły nam na równie ekstremalnych rozrywkach – pieczeniu pianek tak, by nie wylądowały w ognisku, nocowaniu w domku na drzewie, kąpieli w zimnej wodzie, gotowaniu obiadu dla 22 osób, uprzątaniu z pola siana, rąbaniu drewna i ewakuacji w deszczu. Wymyśliliśmy nawet nową dyscyplinę sportową, tak zwanego biegańca!

    Wspólne posiłki, koncerty na ukulele, gry, wieczory filmowe i dyskusje o obejrzanych produkcjach oraz odwiedziny gości – absolwentów i pana Kuby – sprawiły, że ten czas upłynął nam błyskawicznie.