• Wiec – sprzątanie

  Drodzy uczniowie!

  Z nieskrywaną przyjemnością i podekscytowaniem zapraszam na pierwsze obrady wiecu w nowym roku szkolnym:).
  Motywem przewodnim będzie temat sprzątania w naszej szkole. Moim zdaniem nazwa tego przedsięwzięcia jest niefortunna i w krzywdzący sposób umniejsza wadze tego elementu życia szkoły. Jednak nie o nazwie będziemy dyskutować. W imieniu grona nauczycielskiego przedstawię Wam propozycję, jak uporządkować kwestię sprzątania na najbliższy rok. Liczę na Waszą obecność a przede wszystkim na uwagi i sugestie.
  Szczególnie zapraszam klasę pierwszą, to ważne, abyście posłuchali wszyscy o tym, jak ważny (dla mnie ) jest dyżur sprzątania, a z pozostałych klas niech przynajmniej będą przedstawiciele. Tak czy siak, wszyscy czujcie się zaproszeni.


  Z pozdrowieniami,

  IH

  (kawiarenka, jutro, 10:40)