• Wykład: Kamil Cyganik – Notowanie

  Podczas jutrzejszego wykładu chciałbym zebrać garść informacji i przemyśleń dotyczących notowania. Spróbuję odpowiedzieć na pytania: czym jest notatka, po co notujemy, z jakiego powodu i oczywiście: jak. To „oczywiście” jest oczywiste dla każdego, kto mnie już troszkę zna. W ostatnim punkcie przypomnę, a mam nadzieję, że dla niektórych przekażę informacje dotyczące bardzo efektywnego i efektownego sposobu notowania, czyli Mapy Myśli.

  W ramach eksperymentu zamieszczamy z p. Danielem moją Mapę Myśli będącą przygotowaniem do jutrzejszego wykładu.

  Serdecznie zapraszam wszystkich, zarówno tych, dla których będzie to powtórzenie (wszak ono jest matką uczenia), jak i tych, którzy jeszcze o Mapach Myśli nie słyszeli lub słyszeli mało.

  Zaprasza Pan Kamil Cyganik.

  Rozpoczynamy o 8:00, tutaj na Teams’ach. (wydarzenie znajdziecie w kalendarzu).

  Do zobaczenia!