• Klasa 1D: Multilab w KPT

    Zaczyna się kolejny tydzień, więc to dobry moment żeby powspominać ten, który minął?

    Czwartkowe radosne popołudnie. Pod „deszczem” żarówek w holu Krakowskiego Parku Technologicznego powitał nas pan Mateusz Mleczko. W sali konferencyjnej uczniowie klasy Id wysłuchali wykładu, czy może raczej opowieści o technicznej pracy nad filmami. Odsłoniły się przed nami niektóre tajniki powstawania efektów specjalnych.

    W części drugiej naszej wizyty dane nam było zobaczyć znakomicie wyposażoną pracownię komputerową, w której odbywają się warsztaty i studio, gdzie dopracowuje się wizualną stronę filmów.

    Na dłużej zakotwiczyliśmy w sali, gdzie realizowane są reklamy przy użyciu technologii greenbox. Tu znaleźliśmy odpowiedzi na wszystkie pytania. No może przesadzam. Na te pytania, które zrodziły się podczas tej nader interesującej wizyty.