• Patagonia

    Budynek wyremontowany dzięki rzeczom z odzysku dobrze pasuje do firmy, której misją jest prowadzenie działalności tak, by w jak najmniejszym stopniu szkodzić środowisku. Polska siedziba Patagonii, jednej z bardziej rozpoznawalnych marek odzieży outdoorowej mieści się poza centrum Krakowa, co wywołało zdziwienie niektórych uczniów. Już wkrótce przekonaliśmy się, że jest to showroom, który działa na innych zasadach niż zwykłe sklepy.
    W ogóle w Patagonii jest inaczej niż w wielu innych miejscach.
    My już wiemy czym Patagonia różni się od pozostałych producentów, do czego inspiruje, jak się w niej pracuje, jakie są najnowsze trendy, jak działa na rzecz środowiska, do czego dąży. I przede wszystkim jak misja, która przyświeca jej założycielowi, zmieniła podejście do produkcji, pracy, pracowników i klientów.
    Myślę, że po takiej dawce wiedzy, wielu z naszych uczniów, którzy już myślą nad swoją działalnością, na nowo ją przemyśli. Dziękujemy za wiele inspiracji!