• Za nami kiermasz

    W piątek, 7 grudnia o godzinie 17 rozpoczął się w naszej szkole Kiermasz Świąteczny. Zapanowała u nas prawdziwie świąteczna atmosfera, słychać było kolędy, a w powietrzu unosił się zapach pierniczków. Nasi uczniowie dołączyli do uczniów młodszych klas i w jednej z sal podstawówki sprzedawali własnoręcznie przygotowane produkty. Nowością w tym roku okazał się świeżo wydrukowany kalendarz 2019 oraz kartki świąteczne z pracami uczniów. Wśród gości do nas przybyłych największą popularnością cieszyły się własnoręcznie wykonane świece oraz syrop korzenny, a także rzeczy przysłane od zaprzyjaźnionych Zmartwychwstańców z Bułgarii. Ich podopieczni stworzyli wiele rękodzieł jak np. ręcznie malowane chusty czy skrzyneczki udekorowane metodą decoupage, które z powodzeniem sprzedały się w trakcie aukcji.