WARSZTATY FOTOGRAFICZNE

Zapraszamy na nową serię warsztatów fotograficznych i filmowych.
Odbywać będą się one co miesiąc od października do grudnia.
W tym roku zaczynamy od warsztatów fotograficznych. Chcielibyśmy najpierw nauczyć się robić jedną dobrą klatkę na godzinę zanim będziemy się uczyć 24 klatek na sekundę :).
Na początek zapraszamy na warsztaty fotograficzne, które poprowadzi Paweł Ogrodzki.
Spotkania z nim odbędą się w dniach 19-20 października.
(piątek, 19.10, godz. 17:00 – 20:00, sobota, 20.10, godz. 9:00 – 16:00)

Warsztaty będą dotyczyć: opowiadania historii zdjęciami, fotografii dokumentalnej; portretukonsultacji własnych projektów/pomysłów.

Ile czasu na co poświęcimy zależy od preferencji uczestników.

Koszt warsztatów to 100zł/warsztat/osobę.
Zgłoś swój udział przez FORMULARZ do 17 października.
Paweł Ogrodzki – fotograf, socjolog, dokumentalista.

Uwielbiam Fotografię – to moja pasja i ulubiony środek wyrazu od czasów liceum. Od kilku lat zarabiam dzięki fotografii – pracuję na zlecenie osób indywidualnych, rodzin, stowarzyszeń, małych i dużych firm. Realizuję też własne projekty artystyczne i biorę udział w większych przedsięwzięciach. Prowadzę warsztaty fotograficzne.

Interesuje mnie opowiadanie historii zdjęciami: kiedy fotografuję, towarzyszę dziejącym się sytuacjom i szukam takich punktów widzenia, aby dokumentować to, co tam rzeczywiście się dzieje. Specjalizuję się w fotoreportażu oraz fotografii dokumentacyjnej twórczych procesów – warsztatów, spektakli, przestrzeni i sytuacji, w których mam przywilej być świadkiem tego, jak niesamowite jest uruchamianie ludzkiej siły, sprawczość i kreatywności w działaniu. Inną, uwielbianą przeze mnie dziedziną fotografii, jest fotografowanie relacji – zwłaszcza bliskich sobie, zakochanych osób. Robię to jako fotograf ślubny i autor sesji rodzinnych (w ramach duetu www.jednotozamalo.pl).

Portfolio: www.pawelogrodzki.com

Instagram: https://www.instagram.com/pawel_ogrodzki/