Extrasy

Wszyscy jesteśmy pasjonatami. Naszą pasją jest Liceum, ale każdy z nas ma również przysłowiowego hopla w kilku innych tematach. Tym, co nas fascynuje, chcemy się dzielić i zarażać.

Dlatego naszym uczniom proponujemy uczestnictwo w organizowanych przez nas wyprawach z dalekimi, autostopowymi włącznie.

Zapraszamy, by oswajali się ze sceną zarówno jako kuglarze, aktorzy, może piosenkarze, jak i prezenterzy, wykładowcy, konferansjerzy.

W programie naszego Liceum jest czas na zaprzyjaźnianie się z mediami od tej drugiej, bardziej aktywnej i twórczej strony. A więc: wizyty w redakcjach, prowadzenie gazetki lub blogu, twórczość rozmaita.

Wreszcie nasz Kraków. Chcemy, by nasi uczniowie przez trzy, a w przyszłości cztery lata edukacji w Liceum „wycisnęli” to niesamowite miasto do dna zarówno pod względem kulturalnym, historycznym jak i naukowym.