Po raz kolejny korzystamy ze współpracy z firmą Domingo, która trzeci rok już odwiedza nas by przeprowadzić dla uczniów rozszerzonej biologii warsztaty anatomiczne, które cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem i zaangażowaniem. Tym razem warsztaty podzielone były na dwie części. W czasie pierwszych na stołach znalazły się układy oddechowe. Uczniowie wszystkich klas mieli okazję sprawdzić ich działanie, zbadać budowę i zapoznać się z dokładną kolejnością wszystkich budujących je narządów. Druga część polegała na praktycznych ćwiczeniach z szycia chirurgicznego, które przydać może się nie tylko w całej gamie przyszłych zawodów medycznych jak i w życiu codziennym.
p. Przemek










