W zeszłym tygodniu uczniom klasy I udało się wykorzystać piękną, słoneczną pogodę ☀️ i posprzątać oraz zaimpregnować stworzoną przez nich jesienią w ramach projektu monteZmiana Strefę Relaksu . Ku zdziwieniu niektórych stół i ławki, pomimo surowej zimy, trzymają się bardzo dobrze! Mamy nadzieję, że będą służyć jeszcze przez wiele kolejnych lat.
https://youtube.com/shorts/a6CUyphnOOE?si=G5rXfLiq0MhRiFBY












