• Pielgrzymka: Saksonia i Czeska Szwajcaria

    Trzy ostatnie dni naszego pielgrzymowania zawiodły nas w wiele pięknych miejsc.

    We wtorek nasze kroki skierowaliśmy w stronę Saksonii, gdzie za pierwszy punkt obraliśmy Drezno. To był cudowny czas pełen spacerów szlakiem artystycznym, historycznym i przyrodniczym. Udało nam się odwiedzić drezdeńskie zoo, Galerię Dawnych Mistrzów i kilka kościołów

    W środę powracając na łono natury, podziwialiśmy widoki z monumentalnego mostu Bastei. A wieczór…ach to był wieczór! Śpiewy i zabawa przy ognisku, podsumowanie wyjazdu pełne wzruszeń i nocna Msza Święta.

    Jednak to jeszcze nie koniec. Tuż przed dzisiejszym wyjazdem grupa śmiałków żądnych wrażeń wyruszyła na spotkanie ze wschodzącym słońcem na Marinie Skale. Och… był to jeden z piękniejszych momentów tego wyjazdu, a my poczuliśmy się jak “Wędrowcy nad morzem mgły”.