• Wykład: „Jak przespać część życia”- dr Aleksander Kania

    To, co robimy z naszym życiem ma ścisły związek z tym w jaki sposób go przesypiamy. Zapraszam na wykład o mojej zawodowej pasji, jaką jest sen i dylematy z nim związane. Opowiem o mojej drodze w poznawaniu snu i podzielę się przemyśleniami na ten temat. Z góry przepraszam Wszystkich, którzy o 8.00 woleliby spać niż przyjść na spotkanie ze mną. Postaram się to jakoś wynagrodzić.

    Dr n.med. Aleksander Kania jest adiunktem Kliniki Pulmonologii II Katedry Chorób Wewnętrznych Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jako internista i pulmonolog od ponad 20 lat zajmuje się zaburzeniami oddychania w czasie snu. Od lat przewodniczy Sekcji Intensywnej Terapii Polskiego Towarzystwa Chorób Płuc. Obecnie pełni funkcję Sekretarza Zarządu Głównego tego Towarzystwa dbając o społeczny rozwój wiedzy z zakresu oddychania- także tego we śnie.

    Zaczynamy o 8:00 w sali kapitulnej.

    Nie zaśpijcie ????