• Koncert zimowy w naszym liceum!

Drodzy!

Społeczność licealna gorąco zaprasza na pierwszy ,,Koncert zimowy” w ramach wspólnych przygotowań do kiermaszu szkół Montessori. Chcielibyśmy podzielić się z Państwem tym, co nam w duszy gra, ale nie tylko muzycznie. Talentów nam nie brak, a na pracę i próby również znajdziemy czas, dlatego w piątkowe grudniowe popołudnie rozgrzejemy szkolną aulę wystąpieniami solowymi, duetami oraz zespołem, który już szlifuje się na próbach. Poza dobrą muzyką czeka Państwa również krótkie przedstawienie przygotowane wspólnie przez uczniów i nauczycieli pt. ,,Historie Montessori – przez dziurkę od klucza”… Więcej nie uchylę – widzimy się na żywo 15 grudnia:)

Zapraszamy do auli naszej szkoły na godz. 19:00, w piątek 15 grudnia.Bilety: 40zł – normalny, 30zł – ulgowy, 120zł – rodzinny (dwójka dorosłych i dwójka dzieci).

Całkowity dochód z biletów będzie przeznaczony na budowę Centrum Edukacji, Diagnozy i Rozwoju CEDR