• Ruszyliśmy!

    Ruszyliśmy, wrzucając na początek pierwszy bieg. Czyli spokojnie przeżyliśmy pierwszą mszę celebrowaną przez ojca Jana i ojca Jacka. Potem był hymn i wykład inauguracyjny. Wykład niezwykły, bo o wpływie muzyki na nasz mózg, o badaniach, które można przeprowadzić oraz obalonych mitach, związanych na przykład z tzw. „efektem Mozarta” opowiedziała nam absolwentka naszego nieistniejącego już Gimnazjum, Zofia Hołubowska. A potem pan dyrektor Minorowicz przedstawił nowych pracowników wszystkim i starych (stażem, nie wiekiem) pracowników nowym uczniom i rodzicom. Zakończyliśmy w klasach. A teraz czekamy na pierwsze w tym roku spotkanie z rodzicami i wyjazd integracyjny. Nasze szkolne życie toczy się coraz bardziej utartymi ścieżkami. Byle nie wpaść w koleiny rutyny i przyzwyczajeń… Nie, codzienność nam nie pozwoli!