• EDUKACJA DOMOWA PLUS

    Nauka nauką, matura maturą, ale przecież wszyscy wiemy, że najważniejsze są relacje z innymi ludźmi. Istnieje pewien stereotyp nastolatka będącego w edukacji domowej, zamkniętego w swoim pokoju, samotnego, zdanego tylko na siebie i siedzącego nad książkami…  ta wizja nie zachęca do wyboru tej formy edukacji. Nasi uczniowie pokazują, że ED może wyglądać zupełnie inaczej. Angażują się w różne grupy, projekty, mają czas na spotkania planszówkowe, wspólnotowe, rozwijanie sportowych, czy też muzycznych, zainteresowań. Niektórzy z nich biorą także udział w spotkaniach grupy ED+, które odbywają się w co drugi czwartek w godzinach między 13 a 17. 

    Jest to czas, który poświęcamy na integracje, dyskusje, wymianę myśli. Opowiadamy o swoich pasjach, rozmawiamy z zaproszonymi gośćmi, wychodzimy eksplorować Kraków. 

    To co, dołączysz do nas? 🙂

    Więcej informacji o ED i ED+ na naszej stronie: https://liceum.ziarnko-maku.pl/edukacja-domowa

    Zapraszamy! 🙂