• Wykład z dietetyki

    Jestem absolwentką kierunku Żywienie Człowieka i Dietetyka. Zagadnieniami związanymi z żywieniem interesowałam się już wcześniej, jednak na studiach uświadomiłam sobie, że dieta powinna być nie tylko zrównoważona i racjonalna, ale też różnorodna, kolorowa oraz przede wszystkim dopasowana do pacjenta.

    Specjalizuję się w dietetyce klinicznej. Prowadzę pacjentów w chorobach metabolicznych, zaburzeniach hormonalnych oraz w schorzeniach związanych z przerostem mikroflory bakteryjnej.

    Nasz wykład będzie jednak się skupiał na prawidłowym żywieniu w okresie nastoletnim. Na czynnikach, które wpływają na masę ciała, jak ją kontrolować i co również istotne jak wyznaczyć swoje zapotrzebowanie energetyczne.

    Zaczynamy o 8:00 w sali kapitulnej.

    Do zobaczenia 🙂