• Bure misie i dzieci ziemi

Minął nam drugi dzień funkcjonowania w rytmie koncepcji dzieci ziemi. Mieszkamy na farmie. Rano pracujemy, popołudniu uczymy się – mamy prezentacje i pracę własną, a wieczorem spotykamy się w kręgu na dzielenie się wrażeniami. W międzyczasie jemy i przygotowujemy posiłki, pływamy, skaczemy na trampolinie, gramy, oglądamy mecz, biegamy, śpiewamy, czytamy, spędzamy wspólny czas. Uczmy się podejmowania decyzji, rozmawiamy, poznajemy siebie. Pobyt tutaj jest oczywiście tylko namiastką szkoły-gospodarstwa, nie współtworzymy tego miejsca, za nic nie odpowiadamy, jutro już wyjeżdżamy. Jednocześnie daje nam możliwość spróbowania życia w takim trybie i pomimo różnych trudności większości z nas sprawia dużo frajdy!