• Biała Szkoła – dzień II

Dzisiejszy dzień był bardzo pracowity, a wszystko rozpoczęło się cyklem warsztatów, które nasi uczniowie mogli wybrać sobie wedle uznania. A było w czym wybierać: żonglerka, zagadki matematyczne, kalambury krajoznawcze, tworzenie gry biologicznej, warsztaty herbaciane,  gra historyczna, czy warsztaty filozoficzne. Te ostatnie cieszyły się dziś wyjątkową popularnością. Były też lekcje, spacer, gra w piłkę i wiele innych aktywności. A na koniec dnia zaserwowaliśmy sobie 2 filmy (w grupach) z krótką dyskusją po ich zakończeniu. Oba dotykały ważnych i trudnych spraw. Ze spokojem oba możemy polecić: “Mandarynki” i “Lot nad kukułczym gniazdem”. Może zechcecie się podzielić z nami swoimi wrażeniami?

tekst: Szymon Wilczyński