• Spotkanie w Vasco Electronics

    Ostatnie czwartkowe popołudnie uczniowie klasy III spędzili w niezwykle gościnnych progach krakowskiej firmy Vasco Electronics, która projektuje, programuje i produkuje tłumacze elektroniczne i jest europejskim liderem w tej właśnie branży. Przy dużym stole konferencyjnym spotkaliśmy się z przedstawicielami różnych działów, którzy opowiedzieli nam o ścieżce swojej kariery, w bardzo przystępny sposób przedstawili, czym konkretnie się zajmują i odpowiedzieli na wszystkie nurtujące nas pytania. W ten sposób mieliśmy okazję dowiedzieć się jak wygląda praca zespołów: technicznego, design, marketingowego, lingwistycznego oraz usłyszeć o tym, jak przebiega proces rekrutacji. Oczywiście mogliśmy również osobiście  przetestować jak działa translator V4. Serdecznie dziękujemy za otwartość – dzięki spotkaniu z Państwem znacznie poszerzyły się nasze horyzonty!