• Studia w Holandii

  Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie na mój wykład o tym jak to jest studiować kierunek International Studies w Hadze w Królestwie Niderlandów. To dla mnie zaszczyt prowadzić wykład w liceum, które miałem wielką przyjemność skończyć zaledwie parę miesięcy temu. Będzie to dla mnie szczególnie radosny środowy poranek, bo chociaż uczestniczyłem już w wielu Montessoriańskich wykładach, pierwszy raz pojawię się w roli prowadzącego.

  Zamierzam opowiedzieć o tym czego się nauczyłem w pierwszym semestrze, jak to jest studiować za granicą, jak szkoła Montessori przygotowała mnie do studiów, kogo poznałem na studiach, jakie trudności napotkałem na swojej drodze, dlaczego prawie miałem załamanie nerwowe na widok pasty do zębów, oraz jak to jest uciec przed złodziejem na rowerze – bez roweru. Chętnie odpowiem też na wszystkie Wasze pytania.

  Na zdjęciu mój rower, holenderskiej produkcji, wracający na swoją ojczystą ziemię. To na pokładzie tego busa, oraz innego podobnego, przyjechałem do Niderlandów by rozpocząć studencie życie

  Zapraszam!

  Dominik Sloniowski

  (wykład, jutro, 8:00, sala kapitulna)