• Opowieści dla Sofijki – spektakl Tatiany Nikolaewy i Denisa Lemaikina

    Tatiana Nikolaewa i Denis Lemaikina – rodzice jednej z naszych uczennic zajmują się teatrem. Już w najbliższą sobotę będziemy mogli zobaczyć ich na scenie naszej auli w spektaklu ”Opowieści dla Sofijki” Teatru Figurki i Театр-студія Lito w ramach SLOT SHOPKA w Krakowie.

    “Sofijka musiała wyjechać z babcią z kraju, a jej rodzice bardzo bardzo za nią tęsknili. Snuli się smutni po jej pokoju, wspominali córeczkę, wyobrażali sobie jak to będzie kiedy ona wreszcie wróci i będą jej mogli opowiedzieć bajkę. Tylko którą? Przecież wszystkie już zna! Nie namyślając się dużo rodzice postanawiają wymyślić ich własną bajkę: o królewnie Sofijce, na którą rzucono czar, o złym czarnoksiężniku, który szukał prawdziwej miłości, o sprytnym księciu Daniłku, który dla miłości gotów był zrobić wszystko i o Babie Jadze, którą po prostu musicie poznać.”

    10 grudnia,

    godz. 17:00

    Zapraszamy!