• Slot Shopka w naszych szkołach

  Za niecałe dwa tygodnie, w sobotę 10 grudnia na Pawlickiego odbędzie się niezwykłe wydarzenie: SLOT SHOPKA w Krakowie.

  W gościnnych progach naszych Szkół trzydziestu pasjonatów, podróżników, kuglarzy, twórców i praktyków podzieli się w trakcie warsztatów i spotkań tym, co kocha i umie robić. Odbędą się: slajdowiska podróżnicze (m.in. opowieści z Patagonii), warsztaty artystyczne, kuglarskie (m.in. żonglerka, hula hop i diabolo), rozwojowe (np. negocjacje), program dla dzieci (m.in. ozdoby choinkowe, świąteczne dekoracje i teatr lalkowy), gala cyrkowa, fireshow, koncert. Wśród prowadzących pojawią się stypendyści SLOTowa sieć gościnności, która pomaga uchodźcom z Ukrainy.

  W wydarzeniu wezmą udział także nasi nauczyciele, uczniowie i absolwenci. Wygłosimy wykład o metodzie Montessori, zaprezentujemy wystawę fotografii oraz poprowadzimy festiwalową telewizję sloTV. Będziemy także wspierać Slot organizacyjnie ?. Dodatkowo ks. dr hab. Dariusz Tabor CR oprowadzi uczestników po zakamarkach klasztoru, a grupa wolontariuszy będzie opowiadać o akcji Ziarnko do Ziarnka.

  Slot Shopka ma charakter przedświąteczny. Pod hasłem “w sklepie świąt nie kupisz” będziemy przypominać o sensie zbliżającego się Bożego Narodzenia.

  Wstęp: 10 zł

  Można również dołączyć do wolontariatu ? – 3h pracy w ciągu festiwalu (zgłoszenia: https://forms.gle/uboS7qbPjLuEJLKs7 )

  Zaczynamy o 11:00.

  Zapraszamy! ?

  Prosimy przekazać znajomym!

  Więcej informacji:

  Strona www: https://www.slot-hospitality.org/pl/slot-shopka-2022 (Program wydarzenia)

  SLOT Shopka – wydarzenie na Fb: https://fb.me/e/3FaySdXVn (Program w opisie wydarzenia)

  Fb – SLOT Kraków: https://fb.me/slot.krakow

  Fb – Slotowa Sieć Gościnności: https://www.facebook.com/profile.php?id=100080113808076