• Fundacja Anny Dymnej “Mimo Wszystko”, Fundacja im. Brata Alberta i Integracyjna Szkoła Podstawowa w Radwanowicach

    Grupa b z klasy I we wtorek pojechała do Radwanowic w ramach dnia pracy. Mogliśmy posprzątać plac zabaw w Integracyjnej Szkole Podstawowej, oczyścić chodniki w Fundacja Anny Dymnej “Mimo Wszystko”, zgrabić liście i wyszlifować zardzewiałą barierkę na schodach w Fundacja im. Brata Alberta. A w zamian… barszcz czerwony z gorącymi krokietam, dobra herbata, trochę słodyczy, ale przede wszystkim spotkanie z uczestnikami warsztatów, gdzie cierpliwe dłonie potrafią wyszlifować deskę, jakby była pokryta bezbarwnym lakierem, wtopić szkło w szkło z pomocą specjalnego pieca, w innym piecu wypalić arcydzieła w glinie czynione. I ozdoby na 1. listopada. I radosne pluszaki. To zaszczyt choć trochę popracować dla takich miejsc.