• EDUKACJA DOMOWA +

  Początek lipca a Ty jeszcze nie zdecydowałeś, jaka szkoła będzie dla Ciebie najlepsza. Trafiasz na stronę internetową lub Facebooka Katolickiego Liceum Montessori. Ich oferta edukacyjna jest interesująca: szkoła bez ocen, projekty interdyscyplinarne, tutoring, ciekawe wyjścia i wyjazdy. Potrzebujesz jednak więcej swobody w harmonogramie dnia, więc zrezygnowany już chcesz opuścić stronę…. Zauważasz jednak zakładkę: EDUKACJA DOMOWA. Postanawiasz sprawdzić, czy ta oferta jest dla Ciebie.

  Edukacja domowa oznacza w pełni zindywidualizowaną ścieżkę nauczania.  Od Ciebie zależy ile czasu poświęcisz na opanowanie danego materiału, jak bardzo go rozszerzysz oraz w jaki sposób zrealizujesz. Masz czas na rozwijanie swoich pasji i zainteresowań, bo nie ograniczają Cię godziny lekcyjne. W Katolickim Liceum Montessori mamy dla Ciebie DWIE propozycje.

  WERSJA PODSTAWOWA:

  –> wymagania edukacyjne – każdy nauczyciel na początku określa zagadnienia, które powinieneś opanować do egzaminu

  –> 3 sesje egzaminacyjne – abyś nie zostawił wszystkich egzaminów na ostatnią chwilę, proponujemy rozłożenie materiału na trzy sesje

  –> 2 konsultacje w miesiącu – potrzebujesz pomocy nauczyciela/ specjalisty? Masz możliwość takiego spotkania 2 razy w miesiącu po wcześniejszym umówieniu

  EDUKACJA DOMOWA PLUS – nowość!

  Jeśli chciałbyś dodatkowo spotykać się w gronie rówieśników w celu: integracji, nauki, dyskusji, pracy w zespole, spotkania ze specjalistami, wyjścia w ciekawe miejsce, Liceum od tego roku proponuje:

  Regularne spotkania w grupie licealistów ED raz na 2 tygodnie w co drugi czwartek w godzinach 13:00-17:00 w siedzibie szkoły przy ul. Pawlickiego 1 w Krakowie.

  W ramach tych spotkań planujemy:

  1. Jednego stałego opiekuna grupy.

  2. Bloki tematyczne, wokół których organizowane będą spotkania.

  3. Możliwość współtworzenia grupy, podjęcie własnych inicjatyw

  Jeśli zdecydujesz się na opcję ED+ będziemy wymagali od Ciebie deklaracji udziału w codwutygodniowych spotkaniach przez cały rok szkolny od września do czerwca.

  Edukacja Domowa w naszej szkole jest bezpłatna.

  Na czym polega rekrutacja?

  Napisz podanie i list motywacyjny, dlaczego chcesz dołączyć do grupy i wyślij go na adres mailowy szkoły ziarnkomaku@gmail.com, a my zaprosimy Cię na rozmowę

  Czekamy właśnie na Ciebie! ?