• No Fluff Jobs

    W ubiegły czwartek klasa 3a mogła poznać od kuchni jak założyć i prowadzić transparentny biznes w bardzo wymagającym i szerokim obszarze IT. No Fluff Jobs to największy obecnie `job board` w Polsce, czyli portal z ofertami pracy z branży IT. Co ich wyróżnia? Transparentność. Każdy kandydat znajdzie w ofercie wszystkie potrzebne informacje, łącznie z widełkami dotyczącymi możliwych zarobków. To jedna z rzeczy, które nie podlegają żadnym negocjacjom. Jeśli firma nie chce podać zakresu wynagrodzenia po prostu musi znaleźć inny portal, który nie będzie miał nic przeciwko temu. Portal to nie tylko wyszukiwarka, to grupa specjalistów, którzy są w gotowości wspierać swoich klientów w jak najlepszym wykorzystaniu ich możliwości, czy w odnalezieniu się na rynku pracy IT. Dziękujemy Paulinie i Tomkowi, działowi sprzedaży i marketingu za poświęcony czas i bardzo konkretne wprowadzenie nas w świat IT!