• Szkoła dla dzieci niewidomych i słabowidzących w Rabce-Zdrój

    Gdy maturzyści zdają egzamin dojrzałości nasi pozostali uczniowie, można powiedzieć, że zdają egzamin ze swojej pracowitości. Uczniowie klas 3a i b przybyli wczoraj do Rabki Zdroju, by wesprzeć swoją siłą Szkoła dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących w Rabce-Zdrój. Pogoda sprzyjała pracom w terenie. Zajęliśmy się mała skarpą na zewnątrz ogrodzenia, oczyszczaniem chodników z roślinności (to ważne dla osób poruszających się o lasce), zaczęliśmy składać i oczyszczać kostkę brukową (będzie nowa ?), uporządkowaliśmy piwnicę no i umyliśmy kilkanaście okien. Po obiedzie mogliśmy się dowiedzieć więcej o samym ośrodku i poznać bliżej pismo braila. Kto chciał, mógł też spróbować swoich sił w chodzeniu z białą laską. Dziś kolejny dzień pracy, Trzymajcie kciuki za pogodę!