• Jak przygotować się do matury?

    Jutrzejszy inspirator, dni nich ostatni, poprowadzą właśnie oni, czyli uczniowie klasy 3 c i 3 d. Z czym przyjdą? Generalnie plan jest taki, aby podzielili się metodą na planowanie pracy, same przygotowania i opowiedzieli, co z tego się sprawdziło, a co nie. Będzie to zacne gremium, więc przyjdzie koniecznie i dowiedzcie się więcej!

    Od lewej Kasia Dorycka – wygląda na pewną siebie, na pewno dysponuje sprawdzonym patentem;)Dalej Marysia Rostworowska – jakby wyciągnięta z innej imprezy, ale może zaskoczyć!Sławosz – będzie, bo Marysia będzie:))Ignacy – znajdziecie go pod kroczami Antka (sprytny…), ponoć ma złotą radę nie tylko na załapanie się w kadrze.Antek – król życia, nic dodać, nic ująć…Ania Białas – ta przykładna poza o czymś świadczy, w kontekście matury również;)Mieszko – na zdjęciu nie wygląda, ale generalnie łebski;)Stawkę zamyka nieobecny na zdjęciu Olek – wypadałoby napisać, że ciężko pracował do matury, ale nie, tym razem w czasie wf wcinał kebaba na Ruczaju, więc opowie, jak zrobić, by tydzień przed maturą chodzić na kebsy i nie uprawiać zakuwu;)

    Zapraszam w imieniu wymienionych i tych, którzy się nie załapali:))p. Iza z 3c/d

    Inspirator, jutro, 8:00, sala D2