• Szczególnie z myślą o maturzystach

  Na jutrzejszy wykład zapraszamy (eufemizm, w końcu wiadomo, że wykłady są obowiązkowe) wszystkich, ale szczególnie uczniów klasy 3c i 3d.

  Spróbujemy do kilkuletniego bagażu, jaki wynosicie ze środowych radosnych poranków, dołożyć jeszcze kilka (naście, dziesiąt…) zdań, które będą wspomnieniem o naszych maturach oraz o naszych studiach. Podzielimy się doświadczeniem, ale również spróbujemy wyznać, co zrobilibyśmy inaczej, gdybyśmy zajęcia na uczelniach zaczynali za kilka miesięcy. Mamy nadzieję, że nasze myśli będą ciekawe i pożyteczne również dla tych, których wybór dalszej edukacji majaczy jeszcze w odleglejszej przyszłości.

  Nie wiem, czy przejdzie mi przez gardło „radosny środowy poranek”. To ostatni wykład  dla naszych maturzystów jako uczniów naszej szkoły. Z drugiej strony pamiętajcie: drzwi kapitulnej czy auli w środowe poranki zawsze będą dla Was otwarte.

  Jutro, 8:00, Sala Kapitulna

  Zapraszamy

  Iza H. i Kamil C.