• Spotkanie z Jarkiem Gorajem – Grupa Optimum

    Klasa IIIc na czwartkowym wyjściu odwiedziła prezesa firmy deweloperskiej Grupa Optimum Pana Jarka Goraja. Spodziewaliśmy się wykładu o rynku mieszkaniowym, jednak zamiast tego Pan Goraj postanowił opowiedzieć nam o czymś innym. Już na samym wstępie pobudził naszą ciekawość, zadając nam takie pytania jak np: ile wart jest million złotych? Pan Prezes, opierając się na własnym doświadczeniu opowiedział, jakie podejście do biznesu i rozwoju procentuje, a jednocześnie jak w tym wszystkim zachować dystans. Było to niesamowite spotkanie, bo mogliśmy osobiście usłyszeć od właściciela firmy, jak mądrze zarządzać pieniędzmi i pod tym względem nasza wizyta była bardzo pouczająca. Pan Goraj zwrócił nam również uwagę na kilka kluczowych czynników, bez których nie ma sukcesu w biznesie.Po rozmowie wspólnie uznaliśmy że było to jedne z najlepszych czwartkowych wyjść, które rzeczywiście odświeżyło nam spojrzenie na świat. Wartość, jaka wypłynęła z tego spotkania będzie żyła w nas jeszcze długo.

    Antek S. (uczeń klasy IIIc)