• Świetlica dla dzieci i młodzieży z Ukrainy

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież z Ukrainy w wieku od 6 do 18 lat na zajęcia integracyjne oraz edukacyjne w języku ukraińskim.

Odbywają się one w naszych szkołach przy ul. Księdza Pawlickiego 1 w Krakowie, od poniedziałku do piątku w godzinach od 15:00 do 18:00.

Spotkania prowadzi pani Nadia.

Chętnych czekają wspólne zabawy, nauka i rozmowy. Będzie to również świetna okazja do poznania nowych kolegów i koleżanek.

Zajęcia są bezpłatne.

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu z Panią Nadią:od poniedziałku do niedzieli w godzinach 12:00-18:00 pod numerem +48574361028

Do zobaczenia!

Prosimy o przekazanie informacji dalej.

Шановні Пані та Панове!

Дорогі Гості з України!

Щиро запрошуємо дітей та молодь з України від 6 до 18 років на інтеграційні та навчальні заняття українською мовою.

Місце зустрічі- Католицька Початкова Школа Монтессорі im. O. Pawła Smolikowskiego на вул. Księdza Pawlickiego 1 у Кракові , від понеділка по п’ятницю від 15:00 до 18:00 години.

Пані Надя проводитиме заняття українською мовою. Охочих чекають спільні розваги, наука та розмови. Це буде також чудова нагода, аби познайомитись з новими друзями та подругами.Заняття безкоштовні.Зацікавлених просимо телефонувати до Пані Наді:Від понеділка по неділю від 12:00 до 18:00 години на номер +48574361028До скорої зустрічі!