• Świetlica dla dzieci i młodzieży z Ukrainy

  Szanowni Państwo!

  Drodzy Goście z Ukrainy!

  Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież z Ukrainy w wieku od 6 do 18 lat na zajęcia integracyjne oraz edukacyjne w języku ukraińskim. Będą się one odbywały w Katolickiej Szkole Podstawowej Montessori im. O. Pawła Smolikowskiego w Krakowie przy ul. Księdza Pawlickiego 1, od poniedziałku do piątku w godzinach od 15:00 do 18:00. Spotkania poprowadzi pani Nadia. Chętnych czekają wspólne zabawy, nauka i rozmowy. Będzie to również świetna okazja do poznania nowych kolegów i koleżanek. Zajęcia są bezpłatne. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu z Panią Nadią: od poniedziałku do niedzieli w godzinach 12:00-18:00 pod numerem +48574361028

  Do zobaczenia wkrótce!

  Шановні Пані та Панове!

  Дорогі Гості з України!

  Щиро запрошуємо дітей та молодь з України від 6 до 18 років на інтеграційні та навчальні заняття українською мовою. Місце зустрічі- Католицька Початкова Школа Монтессорі im. O. Pawła Smolikowskiego на вул. Księdza Pawlickiego 1 у Кракові , від понеділка по п’ятницю від 15:00 до 18:00 години. Пані Надя проводитиме заняття українською мовою. Охочих чекають спільні розваги, наука та розмови. Це буде також чудова нагода, аби познайомитись з новими друзями та подругами.Заняття безкоштовні.Зацікавлених просимо телефонувати до Пані Наді:Від понеділка по неділю від 12:00 до 18:00 години на номер +48574361028

  До скорої зустрічі!