• Dzień otwarty naszego liceum już w środę

  W najbliższą środę otwieramy znów nasze drzwi dla osób zainteresowanych Liceum Montessori. Nie znaczy to oczywiście, że potem trzaśniemy i koniec. Pozostaną uchylone, radośnie zapraszając każdego, kto chciałby się czegoś o nas dowiedzieć. Natomiast mamy świadomość, że właśnie takie dni jak środa, ogromnie ułatwiają takie zaczerpnięcie informacji. W pigułce, a właściwie w pigułkach zgrabnie podanych przez naszych nauczycieli, uczniów, a nawet absolwentów, zawieramy kompendium wiedzy o Liceum. Zapraszamy przede wszystkim do naszej siedziby, choć spotkanie będzie również transmitowane na platformie ZOOM. Wszystkich chętnych do udziału prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły. Prosimy również o przekazanie informacji dalej.

  Dzień otwarty Katolickiego Liceum Montessori im. Sprawiedliwych Wśród Narodów Świata, ul. Pawlickiego 1, Kraków

  środa, 9 marca, godz. 17:00

  strona: https://liceum.ziarnko-maku.pl/rekrutacja

  Fb: https://www.facebook.com/events/593248851881096

  Zapraszamy!