• Consonance

    W miniony czwartek klasa 3a odwiedziła instytut badawczy Consonance który działa od 2014 r. Zajmuje się on tworzeniem urządzeń na potrzeby medycyny, innymi słowy łączy technologie z wiedzą medyczną. Instytut realizuje “zamówienia” zarówno od firm jak i pojedynczych lekarzy. Tworzą urządzenia od “białej kartki”, ale też takie, które są wstępnie zaplanowane. Tak czy inaczej wymaga to dużej elastyczności i szerokiego spojrzenia na temat, by satysfakcja klienta i wykonana praca przelane zostały w formę powstałego urządzenia. Zazwyczaj patenty i całe “know how” należą do klienta więc kolejne projekty wymagają nowego podejścia i nowych rozwiązań. Dziękujemy za inspirujące spotkanie, za otwartość pracowników, za odpowiedzi na nasze liczne pytania.

    Życzymy powodzenia przy kolejnych projektach.