• Astor

    Co się staje gdy technologi spotyka człowieka? Kiedyś wszystkie nowości techniczne w wielu grupach, wywoływały panikę, dochodziło nawet do niszczenia maszyn. Dziś pytanie o to, czy przez maszyny i automatyzację, ludzie stracą pracę również się przewija. Pojawiło się także podczas wyjścia klasy 3a, która odwiedziła firmę Astor. Astor zajmuje się automatyzacją, choć podczas spotkania z p. Michałem Wojtulewiczem, można było odnieść wrażenie, że więcej w tym jest człowieka niż samych robotów. Więcej mówienia o tym czy opłaca się wykorzystywać automatyzację w firmie, o filozofii „Win-Win”, w której oboje partnerzy powinni być zadowoleni ze swojej współpracy.

    Dziękujemy za spotkanie panu Wojtulewiczowi i pokazanie, że tam gdzie technologia spotyka człowieka, może być mowa o uczciwości i partnerstwie.