• Szlachetna paczka

    Trwa weekend cudów ze Szlachetna PACZKA To dobry moment na to, by się rozejrzeć i zdać sobie sprawę z tego, jak wiele cudów dzieje się wokół nas. Dobro broni się samo – więc i nasza szkolna paczka nie mogła się nie udać mimo, że liczne kwarantanny próbowały pokrzyżować Nasze plany. Dziękujemy Wszystkim darczyńcom dzięki którym wypełniliśmy 20 całkiem dużych paczek! Dziękujemy także wszystkim, którzy dołożyli się do zbiórki na węgiel dla p.Basi. Udało zakupić się 2 tony węgla więc zima będzie w tym roku ciepła dla p.Basi! Szczególne podziękowania kierujemy dla naszych uczniów: Marta Przybylska Ola Łodzińska Aga Warchał Aleksander Antoszek bez Was to by się nie udało! W piątek sprawne pakowanie, a w sobotę i niedzielę nasze paczki trafiły do Gorlic i Wolbromia. W sumie w ponad 17 tysiącach domów w ten weekend pojawi się radość!!! Dziękujemy raz jeszcze, że dzięki Wam mogliśmy razem czynić CUDA!