• Hevre

    W ubiegły czwartek odwiedziliśmy niezwykle klimatyczny Klub HEVRE na krakowskim Kazimierzu. Spotkaliśmy się tam z Izą Chyłek, która jest menadżerką tego miejsca. Ale jak sama mówi – to tylko jedno z jej zajęć. Jest również pomysłodawczynią i organizatorką Kiermashu, czyli cyklicznego wydarzenia modowego, które umożliwia klientom niechętnym modzie z sieciówek zaopatrzenie się w oryginalne produkty o wysokiej jakości (najbliższa edycja Kiermashu w weekend przedświąteczny!). Iza opowiedziała nam też o swojej drodze do znalezienia pracy, którą lubi i o projektach, jakie złożyła w ramach Budżet obywatelski miasta Krakowa. Czy zwróciliście uwagę na stojące w kilku miejscach naszego miasta nietypowe stojaki rowerowe inspirowane pismem Stanisława Wyspiańskiego? Tak, to właśnie Iza jest ich pomysłodawczynią!

    Bardzo dziękujemy za mnóstwo pozytywnej energii oraz inspirację do podejmowania różnych działań!