• Drzwi otwarte liceum: 2 lutego i 9 marca

    Różne są drzwi. Prawe, lewe, obrotowe, automatyczne, harmonijkowe, przesuwne… Jednak tak naprawdę najważniejszy podział jest bardzo prosty: każde drzwi mogą być otwarte lub zamknięte. Niektóre bywają jeszcze wyważone.

    Otwarte drzwi są szczególne. Nie trzeba w nie pukać, szukać klamki, unikać „judasza”. Nie trzeba ich wyważać. Otwarte drzwi po prostu zapraszają do wejścia. Mogą również być symbolem wolności, bo nie są przeszkodą, by wyjść.

    W naszym Liceum, gdzie słowo wolność, obok takich słów jak: miłość, praca czy szacunek, jest jednym z najważniejszych, otworzymy drzwi 2 lutego i 9 marca. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tym, co się za tymi drzwiami dzieje na co dzień. Nie trzeba będzie pukać, ani tym bardziej wyważać. Trzeba po prostu wejść, posłuchać, zadać pytania.

    Otwierając drzwi jednocześnie otworzymy proces rekrutacyjny.