• Spotkanie z Joanną Sadzik

  Jutro odwiedzi nas p. Joanna Sadzik – politolożka, trenerka, menedżerka. Prezeska zarządu i dyrektorka zarządzającaStowarzyszenie WIOSNA.

  Z WIOSNĄ związana od 2012 roku, także w roli wolontariuszkiSzlachetnej Paczki. Współtworzy i wdraża merytorykę pracy z beneficjentami projektów społecznych Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości, współtworzy rozwiązania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. Od kilkunastu lat buduje skuteczne zespoły, które pamiętając o celu, nie tracą człowieka z oczu. Prowadzi szkolenia z zakresu CSR, zarządzania, pracy projektowej, komunikacji w zespole, wykłada zarządzanie organizacjami pozarządowymi na SWPS w Warszawie.

  Wykład wyjątkowo odbędzie się w Auli.

  Zaczynamy o 8:00.

  Do zobaczenia! ?

  08.12.2016 Krakow . Joanna Sadzik , Dyrektor Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszlosci w Stowarzyszenie WIOSNA . Fot . Mateusz Skwarczek / Agencja Gazeta !!! UWAGA , ZDJECIA DO WYSOKICH OBCASOW !!!